Drukarnia UnasDRUK, Warszawa, Tanio! - druk rolowy, heatsetowy, druk wysokonakładowy, drukowanie gazetek, katalogów, czasopism, ulotek, plakatów i innych materiałów reklamowych. UnasDRUK - po prostu się opłaca!, Tanio! - druk rolowy, heatsetowy, druk wysokonakładowy, drukowanie gazetek, katalogów, czasopism, ulotek, plakatów i innych materiałów reklamowych.  

Drukarnia rolowa, wysokonakładowa - Drukowanie gazetek reklamowych, katalogów, czasopism, ulotek, plakatów i innych materiałów reklamowych.
  | | | |
Drukarnia Rolowa, Offsetowa - Drukarnia UnasDRUK, Warszawa, Tanio! - druk rolowy, heatsetowy, druk wysokonakładowy, drukowanie gazetek, katalogów, czasopism, ulotek, plakatów i innych materiałów reklamowych.
 
Wróć..
 

Rolowy druk offsetowy (zwojowy)

Druk rolowy (podłoże drukowe w postaci roli) polega na przenoszeniu farby na wstęgę w dwa sposoby -
na gorąco/heatset (farba utrwalana jest poprzez wsiąkanie w papier i odparowanie w wysokich temperaturach) oraz na zimno/coldset (farba utrwalana jest tylko przez wsiąkanie w papier).
 
Heatset i coldset używany jest do druku wysokonakładowego: gazety, magazyny, książki telefoniczne. Technologia "na gorąco" stosowana jest
w szczególności do wydawnictw wyższej jakości,
na papierze kalandrowanym i kredowanym.
  Rating@Mail.ru
© DrukRolowyPolska.pl - 2017